Remember Me     Forgot Login?   Sign up  

Persona Elegant vs Myvi 1.5/1.3...

More
12 years 8 months ago #9749 by fateh
huhuhu.. maner poket tebal, belilah.. klu aku x trcabar langsung ngan myvi ni, lntaklah... yg aku tau memg mkn asap ngan PE aku... huahuahua (ayat jahat...) :evil:

PE0145
...Nubis Tak Seberapa dr Selatan (Johor)...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
12 years 8 months ago #9753 by despajero
hahahaa.....kenyang makan asap laks

PPEOC ID : PE 835 [ White-Blood ]

More
12 years 8 months ago #9758 by ZACK

fateh wrote: huhuhu.. maner poket tebal, belilah.. klu aku x trcabar langsung ngan myvi ni, lntaklah... yg aku tau memg mkn asap ngan PE aku... huahuahua (ayat jahat...) :evil:

hahahahah mantop

More
12 years 8 months ago #9759 by loki_J
~~MYVI LAGI BEST....PE LAGI LAGI LAGI BEST~~~B)

More
12 years 8 months ago #9767 by despajero
aku dah terbaca berita terkini psl MyVi Lagi Best ni....katanya sales nyer meningkat lg....dah melibehi(hehehe) sales Saga BLM balik.....

ape nak buat ramai sangat peminat dier....pelik aku diorang ni...cantik lagi design blakang versi seblum ni....yg baru punya design blakang xcantik pong....'selera' aper diorang ni hehehe

PPEOC ID : PE 835 [ White-Blood ]

More
12 years 8 months ago #9797 by fateh
relax ler... pakai 2 3 tahun pas2 nyesal ler memasing... br diorg tau susah nye nk gerak ngan bwk lugage ngan myvi bila dh kawen ngan ade anak... hahaha,.. aku nye myvi last2 wat g keje je.. mau jalan jauh naik PE lg besh... ekee

PE0145

More
12 years 8 months ago #9809 by loki_J
..mungkin dorg2 sume da rambang mate bile perodua kuar kn GPS/DVD built in dlm myvi lagi best ni...rase tu je lebih and extra electric power steering...

pada aku PE boleh je nk tmbh DVD/GPS ni lagi da ade yg OEM kuar baru2 ni...tp xsure sape2 da pasang..

papepun PE lagi best...;)

More
12 years 8 months ago #9821 by mrsyuk_88

loki_J wrote: ..mungkin dorg2 sume da rambang mate bile perodua kuar kn GPS/DVD built in dlm myvi lagi best ni...rase tu je lebih and extra electric power steering...

pada aku PE boleh je nk tmbh DVD/GPS ni lagi da ade yg OEM kuar baru2 ni...tp xsure sape2 da pasang..

papepun PE lagi best...;)

myvi tambah auto flip side miror....mane mau cari tuk pe..hehe...jum rakemen kat proton suruh buatkan..hehe

More
12 years 8 months ago #9861 by fateh
hahaha

PE0145

More
12 years 8 months ago #9865 by jackall
hahahah..aku nyer PE, ada jer auto flip side mirror.. tu hanya ada bila aku bawak penumpang... suruh je dia orang flipkan heheh... kira auto aa tu..

biasa laa.. masing masing suka pada benda baru... tanpa melihat kepentingan utk jangka masa panjang... hehe..

More
12 years 8 months ago #9888 by mrsyuk_88

jackall wrote: hahahah..aku nyer PE, ada jer auto flip side mirror.. tu hanya ada bila aku bawak penumpang... suruh je dia orang flipkan heheh... kira auto aa tu..

biasa laa.. masing masing suka pada benda baru... tanpa melihat kepentingan utk jangka masa panjang... hehe..

org bkan pkir masa panjang skrg nie..org muda bnyak pkir smart je...sy dlu pnah pkai myvi jgak tp pE smart lagy dr dr PE lama....juz pe2 pon lain org lain citarasa die..:) nie pon family suruh pkai kete besar...hehe....

More
12 years 8 months ago #9902 by jackall
mrsyuk_88 ---> ye laa.. smart tu smart la, itu pun setelah modified masuk body kit etc. (mana mana kete pun sama..nampak cantik lau dah masuk bodykit..). nampak sangat kompak utk kereta kecil spt Myvi. Masing masing dgn citarasa masing masing.. bg yang bujang tak perasan pasal kepentingan boot atau tempat letak barang yang besar.. sok dah kawin nanti.. depa tau la.. pastu tukar je la kepada kete lain... hehe..

sama seperti yang pakai satria.. ranggi tu ranggi.. tapi bila dah berumah tangga, baru perasan, kesukaran kete dua pintu.. hehe..

ps: tak larat tukar tukar kete.. hehe..

Time to create page: 0.464 seconds